Dostawa Łomża

Dostawa do miasta Łomża


Każdy kubek ma wyznaczoną powierzchnię nadruku. Nadruk bezpośredni wykonywany jest maszynowo w obrębie tego wyznaczonego miejsca i ma określony wymiar, który różni się w zależności od modelu kubka czy filiżanki. Istnieje możliwości odstępstwa od wyznaczonego pola zadruku jedynie w przypadku zamówień na bardzo duże nakłady.

Firmy z północno-wschodniej Polski swoją działalność prowadzące w Łomży mieście, które jest głównym ośrodkiem gospodarczym, kulturowym i edukacyjnym województwa podlaskiego zainteresowane reklamą na ceramice zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą kubków i filiżanek reklamowych znajdującą się na naszej stronie www.

Zachęcamy do zakupu opakowań jednostkowych, które możecie Państwo znaleźć również w naszej ofercie. Kubek reklamowy z logiem firmowym zapakowany w estetyczne pudełko będzie stanowił jeszcze bardziej prestiżowy podarunek reklamowy.

Zamówienia z kubkami pakowanymi jednostkowo dostarczamy już zapakowane w indywidualne kartoniki. Dodatkowo kubki w opakowaniach jednostkowych pakowane są dla ułatwienia i bezpieczeństwa transportu w większe kartony zbiorcze. Zamówienie dostarczają kurierzy znanej i sprawdzonej polskiej firmy.