Dodaj prestiżu swojej firmie dzięki filiżance z nadrukiem

filiżanka z nadrukiem

Dodaj prestiżu swojej firmie dzięki filiżance z nadrukiem

 

Bardzo duży procent ludzi to wzrokowcy, dla których liczą się wygląd i kolory. Z tego powodu większość firm znaczącą rolę dostrzega w identyfikacji wizualnej. Dzięki niej odbiorcy zapamiętują odpowiednią markę, nazwę i logotyp. Im są prostsze, tym skuteczniejsze. Jednak to nie wszystko. Na rynku trzeba być nie tylko widocznym i konkurencyjnym, ale przede wszystkim trzeba się wyróżniać.

 FANTASY ® - wew.biała royal_zew.czarna + biały spodek

Filiżanki z nadrukiem im ładniejsze, wykonane z lepszej porcelany i o ciekawszym designie, tym przyjemniej z nich korzystać. Jeśli dodatkowo posiadają logo lub charakterystyczny dla danej firmy napis/motto, to Kontrahenci lub Klienci częstowani znajdującymi się w nich napojami czują się odpowiednio docenieni i wywyższeni. Dzięki temu łaskawiej spoglądają na gospodarzy. Wiedzą, że nie mają do czynienia z pierwszą lepszą firmą, ale z taką, która dba o ich dobre samopoczucie i nie szczędzi środków na umacnianie swojej marki.

Firmowe filiżanki mogą być doskonałym prezentem i pamiątką dla ludzi zajmujących wyższe stanowiska, a te znajdujące się w gabinetach i wykorzystywane przez prezesów mogą stanowić początek wspaniałej kolekcji.